MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Univerzálna a kompaktná kolobežka kombinujúca obratnosť s rýchlosťou, robustný stojan pod nášľapom.
Najlepšia cena
99,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Na objednávku
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia99,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
99,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
Na objednávkuVarianty produktu
2 variantyAktuálne zobrazené
Kolobežka inSPORTline Milester je kompaktnou kolobežkou na všestranné použitie. Nafukovacie pneumatiky s rozmermi 16" a 12" sú dostatočne veľké pre obstojnú rýchlosť pri cestovaní a zároveň ešte vcelku malé pre dobrú obratnosť, jednoduchšie prenášanie a ukladanie.
Možno ju používať ako na asfalte v meste či cyklotrasách, tak napríklad na poľných cestách av miernom teréne.
Celá kolobežka je vďaka svojej veľkosti, dĺžke a možnosti výškovo nastaviť riadidlá vhodná pre dospelých i juniorov (cca od 145 do 180 cm výšky).
Z hľadiska bezpečnosti potešia účinné čeľusťové V-Brake brzdy na oboch kolesách, penová ochrana umiestnená na hrazde riadidiel, držadlá s gumovým úchopom, ktoré sa dobre držia, a certifikát podľa normy EN 14619..
Z ďalšieho vybavenia príde vhod robustný stojan umiestnený pod nášľapom, vďaka ktorému nemusíte kolobežku odkladať na zem, pokiaľ práve nejazdíte. Do oka Vám určite padne krásny športový dizajn kolobežky doplnený o výrazné farebné spracovanie a detaily ako je vedenie brzdového lanka cez rám kolobežky..
Kolobežka inSPORTline Milester je zárukou príjemne rýchlej jazdy po meste či objavného "kolobežkovania" v prírode.
Technický popis:
| rám | oceľ |
| nosnosť | 100 kg |
| odporúčaná výška jazdca | 145-180 cm |
| vidlica | oceľ |
| hlavové zloženie | oceľ |
| riadidlá | oceľ, BMX |
| držadlá | ergonomicky tvarovaný gumový úchop (TPE - termoplastický elastomér) |
| kolesá | 16"/12" |
| ráfiky | hliník |
| náboje | oceľ |
| ložiská | guľôčkové |
| brzdy | V-Brake, hliník |
| brzdové páčky | hliník |
| nášľap | plast |
| rýchloupínacie páčky | nie |
| plášte (predný / zadný) | WD 16x2.125" (57-305)/12,5x2.25" (57-203) |
| maximálne nahustenie (predné / zadné) | 2,8 bar / 2,8 bar |
| stojanček | pod nášľapom |
| hmotnosť | 8,1 kg |
| dĺžka | 134 cm |
| dĺžka stúpadla | 37 cm |
| výška riadidiel | 90-97 cm |
| šírka riadidiel | 64 cm |
| šírka držadiel | 11 cm |
| svetlá výška | 8 cm |
| výška nášľapu nad zemou | 10,5 cm |
| priemer predstavca | 22,2 mm |
| ďalšie vybavenie | penová ochrana hrazdy riadidiel, vedenie lanka rámom |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaKolobežka inSPORTline Milester 16/12"
99,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Fotky ponuky
8 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Milester limetková
99,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Kolobežka inSPORTline Milester 16/12" - Veľkosť: 16, 12 | Farba: Zelená
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk