MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Rýchla kolobežka aj na dlhé vzdialenosti, príprava pre držiak fľaše, matný lak, robustný stojan pod nášľapom.
Najlepšia cena
112,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia112,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
112,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka inSPORTline Drogo SE je kolobežkou ideálnou aj pre jazdy na dlhšie vzdialenosti. Nafukovacie pneumatiky s rozmermi 20" a 16" a pevný rám sú ideálne pre rýchlu a bezpečnú jazdu.
Kolobežku tak možno používať ako na asfalte v meste či cyklotrasách, tak napríklad na poľných cestách a v miernom teréne. Celá kolobežka je vďaka svojej veľkosti, dĺžke a možnosti výškovo nastaviť riadidlá vhodná predovšetkým pre dospelých (cca od 155 do 195 cm výšky).
Z hľadiska bezpečnosti potešia účinné čeľusťové V-Brake brzdy na oboch kolesách, príjemne tvarované držadlá s gumovým gripom, ktoré sa dobre držia, a certifikát podľa normy EN 14619.
Z ďalšieho vybavenia príde vhod možnosť montáže držiaka na fľašu alebo robustný stojan umiestnený pod nášľapom, vďaka ktorému nemusíte kolobežku odkladať na zem, pokiaľ práve nejazdíte. Do oka Vám určite padne krásny športový dizajn kolobežky doplnený o štýlový matný lak a detaily vo forme farebne ladiacich bovdenov a vedenie brzdového lanka cez rám kolobežky.
Kolobežka inSPORTline Drogo SE je zárukou príjemnej rýchlej cesty a dlhého aj pohodlného "kolobežkovania".
K tejto kolobežke farebne perfektne sedia prilba WORKER Neonik .
Technický popis:
| rám | oceľ |
| nosnosť | 100 kg |
| odporúčaná výška jazdca | 155-195 cm |
| vidlica | oceľ |
| hlavové zloženie | oceľ |
| riadidlá | oceľ, BMX |
| držadlá | ergonomicky tvarovaný gumový grip (TPE - termoplastický elastomér) |
| kolesá | 20"/ 16" |
| ráfiky | hliník |
| náboje | oceľ |
| ložiská | guľôčkové |
| brzdy | V-Brake, hliník |
| brzdové páčky | hliník |
| nášľap | plast |
| rýchloupínacie páčky | áno |
| plášte (predný/zadný) | Hota 20x1.95 "(57-406) /16x2.125" (52-305) |
| maximálne nahustenie (predné/zadné) | 4,5 bar/3,5 bar |
| stojanček | pod nášľapom |
| hmotnosť | 8,7 kg |
| dĺžka | 150 cm |
| dĺžka stúpadla | 37 cm |
| šírka stúpadla | 11,5 cm |
| výška riadidiel | 99-106 cm |
| šírka riadidiel | 64 cm |
| šírka držadiel | 11 cm |
| svetlá výška | 11,5 cm |
| výška nášľapu nad zemou | 14 cm |
| priemer predstavca | 22,2 mm |
| ďalšie vybavenie | príprava pre držiak fľaše, farebné bovdeny, vedenie lanka rámom, matný lak |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka112,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Drogo SE modro-oranžová
112,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Kolobežka inSPORTline Drogo SE modro-oranžová 20/16"
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk