MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Rýchla kolobežka aj na dlhé vzdialenosti, dvojstenné ráfiky, príprava pre držiak fľaše, matný lak, robustný stojan pod nášľapom.
Najlepšia cena
121,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia121,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
121,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka inSPORTline Disparo je kolobežkou pre jazdy aj na dlhšie vzdialenosti. Nafukovacie pneumatiky s rozmermi 20" a 16" a pevný rám sú ideálne pre rýchlu a bezpečnú jazdu. Kolobežku tak možno používať ako na asfalte v meste či cyklotrasách, tak napríklad na poľných cestách a v miernom teréne.
Celá kolobežka je vďaka svojej veľkosti, dĺžke a možnosti výškovo nastaviť športovo tvarované riadidlá vhodná predovšetkým pre dospelých (cca od 155 do 195 cm výšky).
Z hľadiska bezpečnosti potešia čeľusťové brzdy na oboch kolesách ovládané z riadidiel hliníkovými pákami, odolné dvojstenné ráfiky, príjemne tvarované držadlá s gumovým gripom, ktoré sa dobre držia, a certifikát podľa normy EN 14619.
Z ďalšieho vybavenia príde vhod možnosť montáže držiaka na fľašu alebo robustný stojanček umiestnený pod nášľapom, vďaka ktorému nemusíte kolobežku odkladať na zem, pokiaľ práve nejazdíte.
Do oka Vám určite padne krásny športový dizajn kolobežky doplnený o štýlový matný lak a lakované ráfiky, detaily vo forme farebne ladiacich bowdenov a vedenie brzdového lanka cez rám kolobežky.
Technický popis:
| Rám | oceľ |
| Nosnosť | 100 kg |
| Odporúčaná výška jazdca | 155-195 cm |
| Vidlica | oceľ |
| Hlavové zloženie | oceľ |
| Predstavec | hliník |
| Riadidlá | oceľ, športové cross tvar |
| Držadlá | ergonomicky tvarovaný gumový grip (TPE - termoplastický elastomér) |
| Kolesá | 20"/ 16" |
| Ráfiky | dvojstenné, hliník, lakované |
| Náboje | oceľ |
| Ložiská | guľôčkové |
| Brzdy | V-Brake, čeľusťové |
| Brzdové páčky | hliník |
| Nášľap | plast |
| Rýchloupínacie páčky | áno |
| Plášte (predný/zadný) | 20x2.125" (57-406) /16x2.125" (57-305) |
| Maximálne nahustenie (predné/zadné) | 2,8 bar / 2,8 bar |
| Stojanček | pod nášľapom |
| Hmotnosť | 8,8 kg |
| Dĺžka | 150 cm |
| Dĺžka stúpadla | 37 cm |
| Šírka stúpadla | 11,5 cm |
| Výška riadidiel | 92-99 cm |
| Šírka riadidiel | 65 cm |
| Šírka držadiel | 11 cm |
| Svetlá výška | 11,5 cm |
| Výška nášľapu nad zemou | 14 cm |
| Priemer predstavca | 22,2 mm |
| Ďalšie vybavenie | príprava pre držiak fľaše, farebné bowdeny, vedenie lanka rámom, matný lak |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka121,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Disparo V-Brake
121,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake 20/16"
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk