MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Rýchla a štýlová kolobežka nielen do mesta, možnosť nízkeho a vysokého nášľapu, bezpečné čeľusťové brzdy, výškovo nastaviteľný stojan aj držiak na pitie.
Najlepšia cena
138,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Dodanie do 2026 dní
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
120 kg, 120.00
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia138,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
138,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
Dodanie do 2026 dníVyrazte do ulíc s našou štýlovou a ľahkou kolobežkou. Kolobežka inSPORTline Parduber je navrhnutá pre maximálne pohodlie, výkon a zábavu, či už vyrážate do mesta alebo na cyklotrasu. Výhodou je aj voliteľná výška nášľapu - má dve polohy na osadenie zadného kolesa.
Vďaka pevnej konštrukcii z ocele zvládne inSPORTline Parduber záťaž až 120 kg, pritom si ale zachováva nízku hmotnosť – iba 11 kg – čo znamená jednoduchú manipuláciu a skvelú ovládateľnosť. Tú sľubujú aj hliníkové riadidlá s ergonomickými úchopmi z poddajného termoplastu.
Kolobežka inSPORTline Parduber kombinuje veľké predné 26“ koleso a menšie 20“, ktoré navyše je možné osadiť do dvoch polôh, takže si prispôsobíte výšku nášľapu podľa svojich preferencií aj podľa náročnosti terénu.
Bezpečnosť pri jazde v uliciach mesta aj mimo nich vám zaručia kvalitné čeľusťové brzdy, s ktorými zastavíte v každej situácii.
Pre vaše pohodlie je kolobežka vybavená stojanom pre ľahké zaparkovanie a praktickým držiakom na fľašu – skrátka všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľné zážitky z jazdy.
Užite si slobodu pohybu a pocit vetra vo vlasoch s kolobežkou inSPORTline Parduber, ktorá vás nesklame!
Technický popis:
| Rám | oceľ |
| Nosnosť | 120 kg |
| Odporúčaná výška jazdca | 150-180 cm |
| Vidlica | oceľ |
| Hlavové zloženie | oceľ |
| Predstavec | hliník |
| Riadidlá | hliník |
| Držadlá | termoplastická guma |
| Kolesá | 26"/20" |
| Ráfiky | hliník |
| Náboje | oceľ |
| Ložiská | oceľ |
| Brzdy | V-brake, čeľusťové |
| Brzdové páčky | hliník |
| Nášľap | nylon |
| Rýchloupínacie páčky | áno, oceľ/hliník |
| Plášte (predný/zadný) | Wanda 26x2,125"/20x2,125" |
| Maximálne nahustenie (predné/zadné) | 2,8 bar/2,4 bar |
| Stojan | áno |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Dĺžka | 182 cm |
| Dĺžka nášľapu | 39,5 cm |
| Šírka nášľapu | 11,5 cm |
| Výška riadidiel | 90 cm |
| Šírka riadidiel | 61 cm |
| Výška nášľapu nad zemou | 16,3 / 13,4 cm |
| Svetlá výška | 10,7 / 8 cm |
| Priemer predstavca | 28,6 mm |
| Ostatné vybavenie | výškovo nastaviteľný stojan, držiak na fľašu, odrazky na kolesách, farebné bovdeny, vedenie lanka cez rám, matný lak |
Súvisiace odkazy: Kolobežky, Freestyle kolobežky, Mestské kolobežky.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukainSPORTline Parduber
138,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
138,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Kolobežka inSPORTline Parduber 26/20"
Fotky ponuky
11 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk