inSPORTline.sk
Elektrická kolobežka W-TEC Tenmark III 10" - model 2026 so sedadlom a taškou
799,90 EUR
1 ponuka
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skvelý spoločník s robustnou konštrukciou, predným aj zadným odpružením, smerovkami, výkonným motorom, maximálnou rýchlosťou 35 km/h a dojazdom až 50 km.
Najlepšia cena
769,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150.00, 150 cm
Kapacita batérie
15000.00, 15000 mAh
Dojazd
50.00, 50 km
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia769,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
769,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomElektrický skúter W-TEC Lambreto Max III 700W 10" vás už na prvý pohľad zaujme svojou robustnou konštrukciou a moderným dizajnom. Vďaka výkonnej 15Ah 48V Li-Ion batérii je táto kolobežka ideálna na dlhšie vzdialenosti a je ideálnou voľbou na každodenné dochádzanie z prímestských oblastí do centra mesta. Navyše veľmi výkonný 700W motor zvládne aj prudké stúpania. Užite si jednoduchú a pohodlnú jazdu s touto skvelou kolobežkou, ktorá má dojazd až 50 km.
Praktické predné aj zadné odpruženie tlmí všetky nerovnosti povrchu a zabezpečuje pohodlnú jazdu. Nafukovacie 10" kolesá ponúkajú ideálnu a vyváženú kombináciu rýchlosti a obratnosti. O bezpečnosť sa stará dvojica kotúčových bŕzd.
Vďaka jednoduchému systému skladania sa v okamihu zmení na kompaktného spoločníka. Maximálna rýchlosť kolobežky je 35 km/h, ktorá sa dá korigovať štyrmi rýchlostnými režimami. Samozrejmosťou je aj bezpečná jazda, o ktorú sa starajú kotúčové brzdy, kvalitné osvetlenie s vysokým dosahom a protišmykové rukoväte, vďaka ktorým sú aj dlhšie trasy absolútne pohodlné.
Kolobežka Lambreto Max so 700W elektromotorom má možnosť štyroch rýchlostných režimov. Podľa potrieb si tak môžete zvoliť maximálnu rýchlosť, akou chcete ísť. Využiť môžete aj praktický tempomat, ktorý sa automaticky spustí po niekoľkých sekundách udržiavania rýchlosti. K jednoduchej výbave patrí aj prehľadný displej, ktorý je ľahko čitateľný aj na priamom slnku alebo v noci. Môžete tak kedykoľvek ľahko skontrolovať aktuálny stav batérie alebo rýchlostný režim. Prejdené kilometre si môžete skontrolovať aj v aplikácii, ktorá spája váš smartfón s kolobežkou.
Li-Ion batériu môžete ľahko dobiť pomocou prenosnej nabíjačky zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za približne 6 hodín. Na jedno nabitie môžete s kolobežkou prejsť až 50 km, takže ju nemusíte zakaždým dobíjať na kratších trasách, a vďaka kontrolkám na displeji môžete mať prehľad o stave batérie. V prípade vybitia batérie je možné na kolobežke jazdiť aj núdzovo, teda bez použitia motora.
Technický popis:
| materiál rámu | hliníková zliatina |
| výkon motora | 700 W |
| typ motora | bezkomutátorový |
| maximálna rýchlosť | 35 km/h |
| rýchlostné režimy | 6/20/25/35 km/h |
| batéria | Li-Ion 15Ah, 48 V |
| dojazd na jedno nabitie | až 50 km |
| čas na plné nabitie | približne 6 - 7 hodín |
| brzdy | kotúčové |
| pneumatiky | predné a zadné nafukovacie |
| veľkosť pneumatík | 10" (25,4 cm) / rozmer 60/70-6,5 |
| výška nášľapu (horná časť) | 18 cm |
| výška nášľapu (spodná časť) | 9 cm |
| výška riadidiel | 118,5 cm (od zeme) |
| šírka riadidiel | 59 cm |
| osvetlenie | predné a zadné svetlo, automatické brzdové svetlo |
| rozmery kolobežky | 119 x 59 x 123 cm |
| rozmery zloženej kolobežky | 119 x 59 x 56 cm |
| minimálna odporúčaná výška jazdca | 150 cm |
| nosnosť | 120 kg |
| hmotnosť | 19,8 kg |
| ďalšie vybavenie | sklápací mechanizmus, predné a zadné odpruženie, smerovky, stojan, displej s ukazovateľom stavu batérie a aktuálneho rýchlostného módu, tempomat, blatníky, zvonček |
Všeobecné pokyny na skladovanie a údržbu batérií:
Batériu (alebo celý výrobok vrátane batérie - pokiaľ nie je možné jej vybratie) sa odporúča skladovať na tienistom a suchom mieste pri teplote od 10°C do 20°C.
Ak predpokladáte, že nebudete výrobok používať dlhšiu dobu, odporúčame batériu nabiť a dobíjať na 100% kapacity aspoň raz za mesiac alebo postupovať podľa odporúčaní výrobcu uvedených v návode na používanie. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu vyčerpaniu menovitej kapacity batérie počas jej životnosti.
Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.
Nejazdite za daždivého počasia alebo po mokrej vozovke. Hrozí poškodenie elektroniky a batérie.
UPOZORNENIE: Model spĺňa CE certifikáciu, no nemá homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciách. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.
Používateľ je zodpovedný za rešpektovanie a dodržiavanie príslušnej legislatívy pri prevádzkovaní predmetného zariadenia.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka769,90 EUR
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
W-TEC Lambreto Max III
769,90 EUR
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Elektrická kolobežka W-TEC Lambreto Max III 700W 10"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
799,90 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
799,90 EUR
1 ponuka